Yeni Yazılar

İdeal Çalışma izni Nedir?

çalışma izni nedir? kim alırTürkiye’de ikamet edip çalışma isteyen yabancıların yasalar gereğince iş için izinlerini alması gerekir. En ideal çalışma izni konumuzu takip ederek, izin belgesi için neler yapmanız gerektiğini ve ne gibi profesdürlerin önemli olduğunu teyit edeceğiz.

Çalışma izni nedir?:  Yabancı uyruklu vatandaşların, gittikleri ülkede çalışmak istemesi durumunda alması gereken bir belgedir. Daha fazla detaylar için şu bağlantıyı bir incelemenizi öneriyorum. Bu sayede yabancı kişi rahat bir şekilde çalışma hayatını sürdürebilir. Çalışma izninin alınabilmesi için yabancının oturum iznini almış olması gerekmektedir.

Çalışma izni en az ne kadar alınabilir?: Bu izin türü başvuru işlemleri esnasında en az 1 /bir yıl olarak belirlenebilir. Uzatma işlemlerinde de aynı şekilde olmak üzere asgari 1 (bir) yıl üzerinden başvuru planlaması yapılır. Daha uzun süreli izinler için bunu bildirmeniz yeterlidir. Çalışma izni danışmanlığı veren firmanın bağlantısını kullanarak daha detaylı olarak bilgi temin edebilirsin.

Türkiye’de çalışma iznini yasalarımız ile sabitlenmiş, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından verilmektedir. Unutulmamalıdır ki kaçak işçi çalıştıran kurum ve kuruluşlara büyük para cezaları bulunmaktadır. Yabancının ise bu durumda tespit edilmesi ile beraber İstanbul yabancılar şubeye götürülür ve sınır dışı edilmesi uygun görülür.

İdeal çalışma izni hizmetlerinden yararlanmak için bizden profesyonel destek alabilirsiniz. Ülkeniz ne olursa olsun, uyruğunuz fark etmez yapmanız gereken bizim ile irtibat halinde olmaktadır. Telefon numaralarımızdan bizleri arayabileceğinizi unutmayın.

Çalışma izni almak için Türkiye’nin neresinde olduğunuz fark etmez. Ülkemizin hangi ilinde olursanız olun, bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Çalışma izni takibinizi yapıyor ve size danışmanlık faaliyetlerini icra ediyoruz.

Peki, Biz Ne Yapıyoruz!

Siz yabancıların çalışma iznini alabilmesi için takip işlerinizi yapıyoruz. Böylece siz çok az uğraş ile gerekli işlemleri biz yapmış oluruz. Unutmamalısınız ki, bu işlemler için bize getireceğiniz belgelerin eksiksiz bir şekilde olması önemli bir konudur.

Başvuru işleminden sonra size bilgilendirme gerek mail yolu ile gerek ise irtibat telefonlarınızdan sağlanabilmektedir. Sadece yasal yükümlülüklerinizi yerine getirerek ülkemizde çalışabileceğinizi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Yabancının Çalışma izni Başvurusu Konusu başlıklı makalemizde çalışma izni başvuru dilekçesi, çalışma izni başvurus nasıl yapılır ve yabancı çalışma izni iptali hakkında bilgiler verilmektedir.Önerilen Yazı

Çalışma izni iptali Nasıl Yapılır?

Bugünkü yazımızda çalışma izni iptali nasıl yapılacağını ve bunun için size güncel bir dökümün önereceğiz. ...